Сучасний дизайн пентхауса в дусі мінімалізму

Сучасний дизайн пентхауса в дусі мінімалізму

Проект розроблявся відразу після будівництва будинку. В квартирі були тільки голі стіни і вільне планування, що дало певну свободу дизайнерам і дозволило втілити всі вимоги господарів.

Дизайн пентхаус аВажно було відокремити денні загальні приміщення від приватних. В кожній спальні повинен був бути свій санвузол, а вітальня, кухня та тераса — максимально відкриті і просторі, наповнені повітрям і світлом. Також необхідно було створити робочий кабінет і домашній кінотеатр.

Вітальня і кухня-їдальня

За стилем дизайн пентхауса можна віднести до мінімалізму. В обробці переважає білий колір. Вітальня, їдальня і кухня розташовані вздовж тераси. У вітальні і їдальні висота стель в два поверхи. У всьому пентхаусі замість фасадних стін – панорамне скління.

Гарнітур кухонний виготовлений з світлого шпону, при цьому він зберігає кілька секретів, з нього відкривається вхід в пральню і гардеробну. Передпокій також ніби є продовженням кухонного гарнітура. У дизайні інтер'єру використано мінімум меблів, упор робиться на функціональність і чистоту ліній.

Хазяйська спальня

Спальня розташована на першому поверсі, а над нею кабінет. Робочий кабінет спланований так, що не порушує приватне простір спальні. Узголів'я ліжка одночасно служить роздільною ширмою від простору санвузла. В основі ліжка – розташовані місця для зберігання речей.

В обробці приміщень переважають всього три кольори. Білі стіни, бетонна підлога та дерев'яні меблі. У вітальні та кухні використана дубові меблі, а в спальні з волоського горіха. Самі яскраві акценти в інтер'єрі – це фрески і дизайнерські люстри.

Рубрики: