Скандинавський стиль в інтер'єрі – дизайн затишної квартири в Стокгольмі

Скандинавський стиль в інтер'єрі – дизайн затишної квартири в Стокгольмі

Багато світла, чисті лінії, велика кількість дизайнерських деталей і аксесуарів, використання натуральних матеріалів – всі ці нюанси, які відрізняють скандинавський стиль в інтер'єрі, відображені в дизайні дворівневої квартири в Стокгольмі.

Квартира в скандинавському стилі Дизайн квартири – це зразок традиційного скандинавського стилю, де все підпорядковано функціональності, стриманості і комфорту. В оформленні використані традиційні для скандинавського стилю кольори – білий, сірий і чорний. При цьому різні відтінки сірого не роблять інтер'єри нудними, а, навпаки, на сірому тлі предмети мистецтва, дизайнерські аксесуари і предмети меблів виглядають більш ефектно.

Перший рівень квартири в скандинавському стилі

На першому рівні розташована вхідна група, вітальня, кухня і їдальня група. У вітальні велика площа скління, зручні меблі, дизайнерське крісло-качалка і підвісний камін. Обробка підлоги – традиційний дерев'яний паркет, вкритий сірим графічним килим з високим ворсом. В інтер'єрі немає люстр, для освітлення використані стельові точкові світильники та дизайнерські торшери.

В інтер'єрі використано багато дрібних аксесуарів, предметів фотомистецтва та натуральної зелені.

Кухонний гарнітур виготовлений «під чорне дерево», з срібними прожилками. Кухня в скандинавському стилі спланована максимально ефективно, техніка сталевого кольору органічно поєднується з кольором кухонного гарнітура і робочою поверхнею «під сірий мармур».

На другому рівні спланована приватна зона – спальня господарів, дитяча і кімната відпочинку. На другому поверсі розташована чудова лаунж –зона на відкритій терасі. В оформленні приміщень використовуються прийоми аналогічні стилю першого рівня.

Рубрики: