Проект холостяцьким квартири в індустріальному стилі зі скандинавськими мотивами

Проект холостяцьким квартири в індустріальному стилі зі скандинавськими мотивами

Ця затишна квартира розташована в Стокгольмі, що вносить певні корективи у заявлений індустріальний стиль студії. Інтер'єр оформлений по-скандинавськи в стриманих холодних тонах, оздоблення та меблів використано багато дерева. Дизайн максимально лаконічний і стриманий, але невелика студія дуже грамотно зонована.

Велика площа відведена під вітальню і їдальню, м'яка група оббита сірою тканиною, що імітує лляне полотно. У дивана розташований столик на роликах, з дерев'яною стільницею на підставі з чорного металу.

Обідній стіл з вибіленого зістареного дерева в комплекті з дерев'яними стільцями. Що ж в інтер'єр від індустріального стилю? Це велика кількість вузьких вікон, залізні стельові світильники, стилізовані під початок 20 століття, люстри їх чорного заліза і трохи предметів меблів з натяком на індустріальний стиль.

Великий плюс цього інтер'єру – це зонування. Спальня відокремлена від вітальні щільною портьєрою. Кухня розташована за спальнею, але має вікно, воно ж полку. При необхідності вікно можна закрити жалюзі. У невеликій кухні помістилося все необхідне для повноцінного приготування їжі.

Дерев'яний столик сервіровки на роликах – дуже зручна і багатофункціональна конструкція. На вечірках він може служити спочатку додатковою робочою поверхнею, а потім столиком для фуршетних страв.

У підсумку вийшло гармонійне житловий простір, де все направлено на зручність і комфорт для господаря. Особливу родзинку в строгий і брутальний інтер'єр вносять пофарбовані з зовнішньої сторони колір цикламен віконні прорізи.

Рубрики: