Надихаючий екопарк на висоті пташиного польоту

Надихаючий екопарк на висоті пташиного польоту

Мрія будь-якого жителя мегаполісу – жити в зеленому оазисі серед кам'яних джунглів. Саме такий проект вдалося реалізувати в дворівневому пентхаусі з каміном та басейном. На верхньому поверсі будівлі створили справжній екопарк.

Екопарк в пентхаусі Площа кожного поверху близько 90 кв. метрів, що дещо обмежувало дизайнерів, але в кінцевому підсумку вдалося реалізувати всі вимоги і побажання господаря дому. Він естет і бажав, щоб у новому інтер'єрі було багато зелені і всі простори були спрямовані на розслаблення і відпочинок. Архітектори використовували різні прийоми для створення, пов'язаних просторів обох рівнів, виключивши зайві кімнати і даремні площі, максимально збільшивши можливість милуватися прекрасними міськими пейзажами і розбивши унікальну зелену зону.

Перший рівень

На першому рівні спланували: вітальню, кухню, їдальню і домашній офіс, який при необхідності може служити гостьовий спальнею. Вхід в кабінет замаскований під книжковий шафа.

Зона кухні оформлена в стилі мінімалізм, стіни і кухонний гарнітур виконані «під темне дерево», що служить своєрідним темним бекграундом для вітальні. З дерева аналогічного кольору зроблена зона бібліотеки і стіл обідній зоні. Глуха стіна в зоні вітальні оздоблена облицювальною цеглою, а найяскравіший об'єкт в інтер'єрі – диван, оббитий блакитним оксамитом. Решта меблі в сучасному індустріальному стилі. Ще один важливий елемент, який створює атмосферу у вітальні – підвісний камін.

Цікаво, що перекриття другого поверху не доходить до вікон, що дозволяє природному світлу проникати в усі зони.

Це рівень релаксації і відпочинку. Практично весь поверх займає хазяйська спальня і санвузол. У спальні обладнані відкриті гардеробні, а в санвузлі зроблено фіто-стіни. Невелике приміщення біля сходів – це винотека. Про відкриту терасу можна говорити годинами, навіть вхід з спальні зроблений нестандартно – це п'ять обертових дверей з дерев'яних дощок на металевому каркасі, встановлений з великими зазорами, через які в спальну проникає розсіяне сонячне світло.

На терасі кілька зон відпочинку, відкритий камін і зона джакузі. Від дощу і негоди терасу захищає скляний дах. І все це в оточенні зелених насаджень, відкритих просторів і фіто-стін.

Рубрики: