Квартира на мансардному поверсі або дача на балтійському узбережжі

Квартира на мансардному поверсі або дача на балтійському узбережжі

Ця невелика квартира була придбана, як дача. Будинок розташований практично на березі моря, а невеличка квартира на мансардному поверсі.

Квартира на мансардному поверсі Дизайнеру належало вирішити безліч проблем – невисокі стелі в приміщенні з великими скосами, гарний вид на море відкривався тільки з вікна спальні, вузький коридор і зовсім маленькі приміщення. А власникам хотілося комфорту, простору і відчуття відпочинку.

Автору проекту реконструкції вдалося перетворити всі недоліки в достоїнства, а деякі просто приховати. Так були знесені всі можливі міжкімнатні перегородки та міжкімнатні двері, а дверні прорізи розширили по максимуму. Вітальню об'єднали з кухнею, а розкритий через дверний проріз у спальні тепер і у вітальні видно море.

Після того, як були демонтовані міжкімнатні перегородки, в деяких місцях кухні-вітальні залишилися несучі колони. Так було вирішено створити легкий інтер'єр з елементами лофту, але далекий від штампів, зі своїм власним стилем. Колони покрили декоративною штукатуркою і низом прикрасили мідними обідками з красивими гвоздиками. Ці елементи декору перегукуються з димоходом з листів міді. Димар встановлений над біо-каміном, але виглядає він, як справжній.

Стіна біля каміна декорована шпалерами «під цеглу», а динаміку приміщенню надають багатокутні полиці для книг та аксесуарів, а також смугаста оббивка м'якої групи. Ще один стильний арт-об'єкт – це люстра з нікельованого металу.

Зона кухні невелика, кухонний гарнітур лаконічний, але вся необхідна техніка розташовується в шафах. Торець гарнітура прикрашає відкрита винотека. В оформленні стін вітальні переважають відтінки синього кольору. Робоча стіна на кухні декорована фотошпалерами з графічним малюнком, які візуально розширюють простір.

У спальні помістилася лише велике ліжко, приліжковий столик, шафка. Для того, щоб не закривати вражаючий вид з вікна, було вирішено не застосовувати текстиль, а закрити вікно дерев'яними жалюзі. В декоруванні стін були використані шпалери «під тканину» доповнені мідними гвоздиками на скошеній стіни і шпалери з акварельними малюнком на протилежній.

Так як всі двері були демонтовані для створення закритих просторів було вирішено використовувати ширми. Їх зробили кілька штук, різної форми, зі сталевою основою і обтягнули тканиною з різним візерунком і фактурою. Таким чином, ширми стали частиною інтер'єрів, вони дозволяють змінювати простір і створюють грайливу атмосферу.

Для того, щоб візуально збільшити вузький коридор, вхідні двері та прилегла до неї стіна були декоровані дзеркальним покриттям. Конструкція з металу в передпокої – це одночасно стильний елемент дизайну і вішалка.

Рубрики: