Дизайн студії в стилі лофт з елементами традиційного скандинавського стилю

Дизайн студії в стилі лофт з елементами традиційного скандинавського стилю

Іноді історія будівлі і місце розташування диктує певні вимоги до дизайну внутрішніх приміщень. У таких випадках дизайнерам доводиться комбінувати стилі, щоб досягти гармонії між побажаннями замовників і зовнішньою архітектурою та історією завдання. Саме з таким завданням зіткнулися архітектори, їм належало розробити дизайн студії в стилі лофт в поєднанні з традиційним скандинавським стилем.

Студія в стилі лофт Студія розташована в Стокгольмі в будівлі фармакологічного ліцею, збудованого відомим архітектором в 1898 році. Фасади будівлі виконані в класичному стилі, високі стелі внутрішніх приміщень дозволили розділити його на два рівні, а замовники хотіли сучасний динамічний дизайн інтер'єрів.

Дизайнери взяли єдине вірне у цьому випадку рішення – гармонійно поєднувати в оформленні приміщень сучасність і старовину, брутальність і затишок. На таких контрастах будувався весь інтер'єр. Кольори в оформленні стель і стін – традиційні для скандинавського стилю. Білий матовий стелю і світло-сірі стіни, на підлогах – покриття з світлого дерева. Дерев'яні плашки покладені в розбіг, що візуально працює на збільшення простору. Стиль лофт підтримує залізні сходи з металу, пофарбованого в чорний колір. Огорожа другого рівня — металева сітка. Системи вентиляції і опалення не замасковані — вони частина дизайну.

Основний акцент в інтер'єрі – два величезних вікна, декоровані лаконічними молдингами. Вид з вікон є своєрідним декором цього інтер'єру, він доповнює і перегукується з дизайном.

На першому рівні розташована загальна зона. Вхідна група з чорними високими шафами і загальне приміщення вітальні, кухні і їдальні. Також під другим рівнем розташована ванна кімната. Кухонна зона – це високий стіна з відкритими і закритими полицями, зроблений на замовлення для цього проекту. Колір гарнітура – матовий антрацит. Чорний колір також використовується в оформленні шаф в передпокої, сходи на другий рівень, він задає динаміку всьому інтер'єру.

Для доступу до верхніх полиць і антресолям кухонного гарнітура використовується дерев'яна приставна драбина, яка також несе декоративну функцію. Коли сходи не використовується, вона є інсталяцією на стіні між вікнами.

Столова група – це великий сучасний стіл білого кольору на тонких ніжках, в оточенні віденських стільців різних відтінків дерева. У вітальні розташований зручний диван кольору ультрамарин – це єдиний яскравий предмет меблів в інтер'єрі. Перед диваном килим з імітацією рогожки і два різнорівневих столика на залізному подстолье, пофарбованому в білий колір. Стільниця столиків перегукується з дизайну зі стільницею обіднього столу.

Рубрики: