Дизайн-проект розкішної квартири для знаменитого спортсмена

Дизайн-проект розкішної квартири для знаменитого спортсмена

Господар апартаментів – знаменитий спортсмен, який в силу своєї роботи постійно подорожує. Перед дизайнером було поставлено завдання – створити унікальний, незвичайний і сміливий дизайн-проект квартири, площею 75 кв. метрів.

Власнику хотілося зібрати найкраще, що він бачив у своїх подорожах і створити власну динамічний і відкритий життєвий простір. Квартира розташована в будинку з високими стелями і великими вікнами, було вирішено знести всі можливі старі стіни і побудувати нові із загартованого скла. Завдяки цьому рішенню, квартира стала єдиним простором, без видимих меж. При бажанні, скляні стіни можна задрапірувати світлонепроникними портьєрами або розсувний конструкцією з тонованого скла.

Дизайн стель і стін побудований на грі контрастів – чорно білого кольору, матових і глянсових поверхонь. За стилістичної спрямованості – це еклектика на основі хай-тека і ар-деко. В оформленні стін і стель використані найсучасніші матеріали – керамограніт, мозаїка і 3D панелі.

Велика увага в дизайні приділено висвітленню – стельові лайтбокси, світлодіодне підсвічування підлоги і стелі, дизайнерські світильники, підсвітка меблів і предметів інтер'єру. В залежності від настрою можна вибрати будь-який сценарій освітлення від яскравого святкового до інтимного приглушеного.

Дизайнерські предмети меблів гармонійно вписані в інтер'єр. Наприклад, розкішне ліжко в спальні з узголів'ям з матового скла з срібним графічним піскоструминним візерунком – це яскрава деталь, яка відразу привертає до себе увагу. Дизайнерське блакитне оксамитове крісло з «вухами» розташоване у вхідній зоні або тривимірні стільці в їдальні з колекції «Chair one».

Рубрики: