Дизайн квартири в стилі мінімалізму

Дизайн квартири в стилі мінімалізму

Функціональність і практичність – це основна концепція проекту. Він продуманий до найдрібніших деталей, нічого зайвого – все комфортно і максимально зручно.

Дизайн квартири в стилі мінімалізм Дизайн приміщень, в першу чергу, спрямований на створення зручного практичного та функціонального життєвого простору, в якому можна ефективно працювати або з задоволенням відпочивати.

Кухня і вітальня об'єднані в одне приміщення, яке грамотно зоновано, при цьому воно наповнене повітрям і світлом, комфортом і затишком. Створена легка і нейтральна атмосфера. Інтер'єр побудований на поєднанні теплих і холодних тонів і матеріалів. Стелю і стіни, оброблені «під бетон», а на підлоги – дерев'яні, зі світлого мореного дерева. Відразу привертає до себе увагу – білий глянцевий кухонний гарнітур, який зроблений в одному стилі з шафами у вхідній зоні. Лаконічний Дизайн, переважають прямі лінії.

В антуражі вітальні домінує зелений колір, різні відтінки кольору використані в оббивці меблів, портьєрах та килимі. Оригінальна меблі з світлого дерева, вносить в інтер'єр тепло і затишок, наприклад, два розкішні крісла, обідня група або барні стільці. Великі білі пуфи додають інтер'єру безпосередність і м'якість. Велику увагу приділено висвітленню, кожна зона має свій сценарій світлового оформлення.

Дизайн спальні продовжує ідею комфорту і релаксації. Величезна ліжко, м'яке крісло і гардеробна за авторським проектом – все лаконічно, атмосфера дозволяє розслабитися і забути про всі проблеми, минулого дня.

Рубрики: