Дизайн двокімнатної квартири в білому кольорі

Дизайн двокімнатної квартири в білому кольорі

На думку багатьох дизайнерів і архітекторів – життя на площі 60 кв. метрів двох людей, рано чи пізно призводить до розколу. Невеликі простори, де люди відчувають себе скуто, не дозволяють розслабитися і повноцінно відпочити. Виходячи з цих постулатів, при створенні дизайну, було вирішено зробити квартиру повністю в білому кольорі.

Дизайн квартири в білому кольорі Білий колір розширює простір, і є чудовим тлом для стильних аксесуарів і меблів.

Проект тривав близько року, дизайнери постаралися створити максимально просторе приміщення, використовуючи дві основні стратегії: колір та модульні меблі. Білий колір значно обмежив їх у виборі матеріалів. Довелося обмежитися – фарбою, бетоном, мармуром, лаком і МДФ.

При цьому МДФ використовується не тільки в меблях, але і в декоруванні стін, щоб забезпечити різноманітність фактурних поверхонь. На стіні, що відокремлює спальню від основного житлового простору, встановлена панель з вертикальних рейок, що візуально збільшує висоту стелі. У той час як в спальні, стіна біля ліжка зроблена зі складних разноутопленных геометричних фігур, які створюють динамічний візерунок.

Особливу увагу було приділено функціональності, безліч місць зберігання заховані по всьому простору: шафа-купе на всю довжину стіни в спальні, кабінетна система, яка розташована на основній стіні у вітальні.

Білий мармур з гарними сірими прожилками використаний облицювання ванної кімнати, а сантехніка та меблі , підтримують концепцію проекту, вони білого кольору.

Модульні меблі – відмінне рішення для невеликих квартир. Дизайнери повною мірою використовували її в проекті. Наприклад, два крісла в зоні вітальні при необхідності можуть трансформуватися в зручний диван. Більш того саме меблі у зоні вітальні є єдиною групою, яка вибивається з білого оточення. Крісла оббиті сірою тканиною, що імітує фактуру лляного полотна, столик і підлогові вази – сріблястого кольору, незвичайної округлої форми з цікавою фактурою.

Рубрики: