Чудовий лофт або територія відпочинку і творчості

Чудовий лофт або територія відпочинку і творчості

Прогресивний і вільний від штампів стиль лофт – це можливість відчути себе по-справжньому творцем, по-новому поглянути на життєвий простір і реалізувати креативні ідеї дизайну.

Життя в стилі лофт — це ціла філософія, симбіоз сміливих рішень, вміння недоліки перетворити в достоїнства, атмосфера, в якій витає дух свободи та сибаритства.

Дизайн розкішних апартаментів в стилі лофт був розроблений з урахуванням усіх тонкощів стилю, інтер'єр збирався, як мозаїка. Кожен аксесуар, предмет меблів або арт-об'єкт доповнюють один одного і працюють на створення єдиної атмосфери творчості і безтурботності.

Це серце квартири. Величезне вікно, розміром чотири на чотири метри наповнює приміщення світлом і повітрям. Вікно виходить на міський парк, тому закривати такі види не має сенсу. Нарочито брутальна розкладка вікна перегукується з цегляною стіною, чорним стелею та масивними залізними балками. Здавалося б, приміщення повинно вийти незатишним, але дерев'яні поверхні, білий глянцевий наливна підлога і різні сценарії нічного освітлення пом'якшують індустріальну обробку стін і стелі.

Об'єднане приміщення вітальні, їдальні і кухні грамотно зоновано. Вітальня розташована біля вікна на подіумі. Крім подіуму від кухні-їдальні м'яку зону відокремлює барна стійка з відділеннями для напоїв і декорована живими рослинами.

Дизайн спалень — підкреслено графічний, у декорі використані чорний і білий кольори, затишок додають дерев'яні поверхні. Велику роль в дизайні грає освітлення – стельові споти, дизайнерські лампи на прікроватних тумбочках і масивний підлоговий ретро-світильник.

Рубрики: